Naujienos

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite naujienas

Projektai

„LL Investicijos“ padovanojo išvyką į kino teatrą

Šilutės rajono Stemplių kaimo vaikams vieną darganotą spalio dieną nuotaiką praskraidino išvyka į Klaipėdoje esantį kino teatrą. Jie pirmieji šalyje išvydo pirmąjį lietuvišką vaidybinį animacinį filmą „Gustavo nuotykiai“.

Galimybę apsilankyti išankstinėje premjeroje stempliškiams padovanojo naftos gavybos bendrovė “LL Investicijos",  kuri  kartu su viešąja įstaiga, nuolat vykdančia įvairius socialinius projektus “Atsakingas verslas", įgyvendino socialinės atsakomybės projektą “Laiminga diena". Bendrovė “LL Invesitijos" tapo šio projekto remėja.

Projekto metu išankstinę filmo “Gustavo nuotykiai" premjerą išvydo net 1600 mokinių iš Klaipėdos bei Šilutės rajono kaimiškų mokyklų.

 „Gustavo nuotykiai“ - pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas, tad kodėl nesuteikti vaikams galimybės jo išvysti? Mažų miestelių bei kaimelių vaikai tikrai ne kasdien turi galimybę nuvykti į Klaipėdoje esantį kino teatrą. Kai kurie jų čia lankėsi apskritai pirmą kartą savo gyvenime. Todėl džiaugiamės galėdami suteikti vaikams tokią džiugią akimirką bei taip paįvairinti jų kasdienybę ir laisvalaikį“, - įspūdžiais dalijosi bendrovės „LL Investicijos“ ryšių su visuomene specialistė Kristina Paukštytė-Brazdauskienė.

Stempliškiai taip pat liko sužavėti.

„Esame be galo laimingi, kad bendrovė „LL Investicijos“ padovanojo mums tokią šaunią dovaną. Vaikai neturi galimybės dažnai lankytis kino teatre, tad ši išvyka jiems tapo tikra švente. Visi džiaugėsi ir dalijosi tik geriausiais atsiliepimais ir apie išvyką, ir apie patį filmą“, - neslėpė džiaugsmo Stemplių bendruomenės pirmininkė Ramutė Kungienė.